LifeStyle TRENDY

Ultra Violet

PANTONE®

Cóż to takiego?

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, pokrótce mogę powiedzieć, że to Instytut zajmujący się wyznaczaniem trendów kolorystycznych. Nazwa PANTONE® jest znana na całym świecie jako standardowy język komunikacji kolorystycznej od projektanta do producenta, od sprzedawcy do klienta. ” Pantone to innowacyjny system identyfikacji, dopasowywania i komunikacji kolorów w celu rozwiązania problemów związanych z tworzeniem dokładnych dopasowań kolorów”.

W roku 2017 Instytut uznał, ze kolorem roku będzie świeża zieleń Greenery – i tak też się stało. Z kolei w 2018 wybrano Ultra Violet, który przez cały bieżący rok ma dominować w szeroko pojętej branży kreatywnej – od grafiki, po przez modę, aż po sztukę. Ultra Violet jest bardzo odważnym kolorem, przywołującym na myśl tajemnice kosmosu, a nawet tak jakby spojrzenie w nieskończone niebo i tego co jest po za Nim.

Analizując rynek trzeba przyznać, że ten kolor jest naprawdę mało dostępny. Na pewno możemy go dostrzec w dużych domach mody takich jak Balenciaga, ale wiadomo, niektóre ceny odstraszają nawet największe fashionistki – pocieszający jest fakt, że sieciówki biorą z Nich przykład 🙂 My również nie wyobrażamy sobie, żeby Ultra Violetu mogło zabraknąć na paznokciach. Wśród produktów Folly proponujemy Ultra Violet w postaci pyłku do paznokci, a lada chwila do oferty dołączy Ultra Violet w postaci Gel Polish. Czyż nie byłoby pięknie móc kupić on-line, każdy lakier do paznokci? Taki, który idealnie pasowałby do Naszych ulubionych szpilek lub torebki i to bez obaw, że odcień może znacznie odbiegać od rzeczywistego? Hm… Marzenie… 🙂 Komfort, wygoda, oszczędność czasu i gwarancja satysfakcji. 🙂 My zdecydowanie mamy na to rozwiązanie! Wyszliśmy na przeciw Waszym oczekiwaniom i każdy lakier z kolekcji Gel Polish będzie zgodny z obowiązującym nazewnictwem kolorów PANTONE®.

Czy Ultra Violet zagości na Naszych paznokciach i podbije serca kobiet? Why not! 🙂

Basia. 😉

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *