LifeStyle STYLIZACJE TRENDY

Wedding Time

Już w sobotę 19 maja odbędzie się największe wydarzenie tego roku. Książę Harry poślubi Meghan Markle.

Wszyscy zadają sobie jedno pytanie …

Jak będzie wyglądała suknia Panny Młodej, kto będzie wśród gości weselnych??? Jak będzie wyglądał tort itd. Stylistki paznokci natomiast, zastanawiają się pewnie jaki Panna Młoda będzie miała manicure. 🙂

Mój Ślub był 11 lat temu i dokładnie pamiętam te dylematy. Wybór sukni, biała ecru, a może śmietanka? Koronka, gipiura czy jednak klasycznie tiule i tafty … No i te dodatki ! Od butów przez welon, po makijaż i paznokcie. Każdy szczegół był bardzo istotny. Na pamiątkowych zdjęciach nieubłaganie widać każdy detal.

Od dnia zaręczyn wszyscy  podziwiają pierścionek zaręczynowy, po ślubie obrączkę, a w międzyczasie, przy okazji, co? Paznokcie 🙂

Tak, właśnie paznokcie, ponieważ to dłonie są w centrum uwagi wszystkich gości więc, dbanie o Swoje dłonie i paznokcie jest bardzo istotne. Dobór stylizacji paznokci jest niezmiernie ważny, dlatego należy powierzyć to zadanie profesjonalnej manicurzystce. W takich momentach nie możemy pozwolić sobie na pęknięcia, odpryski czy złamania. Każda Panna Młoda marzy by ten wyjątkowy dzień był perfekcyjny, więc jej paznokcie również takie być powinny.

Wybierajac produkty Follynail, każda stylistka będzie mogła wykonać idealna stylizację paznokci. Kolory lakierów i pyłków są zachwycające. Kolekcja dedykowana na tę okazję to 15 olśniewających kolorów lakierów hybrydowych.

Produkty Follynail to przede wszystkim profesjonalizm. To produkty stworzone przez stylistki w oparciu o wieloletnie doświadczenie pracy w salonie. To niezliczone godziny spędzone w fotelu przy biurku do manicure i tyle samo godzin rozmów. Produkty Follynail to cząstka Was! To cząstka Nas – kobiet. Stworzyliśmy je wspólnie!

Klasyczny manicure, biel czy róż … a może nude ???

Decyzja należy na szczęście do nas samych … Noooo i trochę do Naszej stylistki 🙂

PS Ciekawe jaki manicure będzie zdobił dłonie najsłynniejszej tego roku Panny Młodej Wielkiej Brytanii?

Daria 🙂

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *