Bez kategorii SZKOLENIA

Pedicure

Sezon wiosna/lato to definitywnie czas na dodatkową pielęgnacje Naszych stóp! Jeśli ktoś zaniedbywał Swoje stopy przez ostatnie miesiące lub pielęgnacja stóp ograniczała się do minimum, czas najwyższy to zmienić! O stopy należy dbać przez cały rok. Jeśli nie korzystacie regularnie z usług pedicure w zaprzyjaźnionym gabinecie, proponujemy to zmienić lub urządzić sobie mini SPA w domowym zaciszu. Pamiętajmy, że w okresie wiosenno-letnim, kiedy odkrywamy Nasze stopy, ubieramy sandałki, częściej chodzimy na „boso” bardziej eksponujemy swoje stopy. Znajdźcie zatem chwilę czasu i poświęćcie go na estetyczny Pedi.

Jeśli chcecie, aby Wasze stopy były piękne przez cały rok, nie zapominajcie o stałych rytuałach. Przynajmniej raz w tygodniu poświęćcie chwilę na wykonanie peelingu stóp oraz starcie naskórka przy pomocy tarki. Po osuszeniu stóp, wetrzyjcie krem, a rezultaty będą widoczne natychmiast.

Bardzo ważnym etapem, każdego pedicure są paznokcie, które powinny być niezbyt długie, piłowane „na prosto”. Jest to bardzo istotne, aby uniknąć wrośnięć, a w konsekwencji bólu i dodatkowych wydatków z tym związanych poprzez wizyty u Podologów. My proponujemy pożegnać się w tym okresie z klasycznym lakierem do paznokci, na rzecz Gel Polish. Hybrydowy pedi jest bardzo trwały, nie trzeba się martwić, że spotka Nas niespodzianka w postaci odprysku, a do tego zaoszczędzimy czas, ponieważ nie musimy czekać jak w przypadku klasycznego lakieru, aż wyschnie.

Która z Was przypomina sobie sytuację, kiedy kładzie się spać z „teoretycznie” wyschniętymi paznokciami u stóp, a budzi się z niespodzianką?! Odbitą pościelą na dużych paznokciach u stóp?! 🙂

Do trwałego lakierowania paznokci u stóp świetnie sprawdzi się nasz ONE Step Gel Polish. Kolekcja Forever Young to linia 20 przepięknie błyszczących kolorów. Lakiery aplikujemy bezpośrednio na płytkę, lub na bazę hybrydową. W zależności od stanu naturalnej płytki paznokcia dobieramy odpowiednią bazę. Klasyczną bazę hybrydową lub SOS Base z kolekcji Gel Polish. Używając produktów ONE Step oszczędzamy przede wszystkim czas, ponieważ lakiery pięknie kryją i niekonieczna jest aplikacja Top na wykończenie stylizacji. Czego chcieć więcej? 🙂

Należy pamiętać, że osoby uprawiające sport, na codzień chodzące w obcisłych butach czy szpilkach, a także w okresie jesienno-zimowym, kiedy „wskakujemy” w zakryte obuwie, powinny piłować Swoje paznokcie krótko.

Drogie Panie, stopy zadbane? Zatem czas na dłonie! To przecież one są wizytówką każdej kobiety.

Jeśli chcecie się zainspirować, znaleźć pomysł na mani – wpadajcie na Nasz Ig @follynail 🙂

Basia

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *