KONKURSY LifeStyle PRODUKTY

#BEPRO

Pewnie jesteście bardzo ciekawe co kryje się za #bepro? Zdecydowanie mamy na myśli paznokcie!

Konkretnie jednak czynność, która odbywa się tuż przed przystąpieniem do stylizacji. Safety first to dla Nas priorytetowa kwestia. W branży zajmującej się stylizacją paznokci wiele kobiet skupia się na wybraniu najlepszego koloru i zdobień, zapominając o bezpieczeństwie. Często te sprawy są uważane za błahe lub warte pominięcia, otóż nie!

Tutaj mówimy zdecydowanie STOP!
Wirusowe zapalenie wątroby, a nawet HIV to tylko niektóre skutki braku zachowania odpowiedniej czystości czy higieny narzędzi w salonie kosmetycznym lub studio paznokcia.
Obserwujemy, że obecnie znaczna część osób wykonujących usługi redukuje koszty kupując produkty zza Oceanu, nie znając ich pochodzenia.

Nie oszczędzajmy na zdrowiu i higienie!

Zawód Stylista Paznokci, póki co nie jest uregulowany. Pracownia kosmetyczna w tym manicure, pedicure to tylko elementy programu nauczania w szkołach kosmetycznych i na dużo poważniejszych studiach Kosmetologicznych. Przedłużanie paznokci natomiast to dodatkowy kurs, który może ukończyć każdy, niezależnie od wykształcenia. Aby pracować jako manicurzystka lub stylistka paznokci nieobowiązkowe jest ukończenie żadnej szkoły lub studiów. Praca jako stylistka paznokci jest aktualnie bardzo popularna i coraz częściej wykonywana przez osoby, które nie ukończyły nawet podstawowych szkoleń.

Kampania #bepro ma na celu uświadomić manicurzystki i klientki, aby zwracały na to uwagę. Narzędzia regularnie sterylizujmy, dezynfekujmy dłonie i powierzchnie oraz pracujmy w rękawiczkach. Używajmy płynu do dezynfekcji powierzchni oraz dodatkowo zadbajmy o dezynfekcję skóry dłoni.

A teraz coś o rabacie oraz o warunkach Kampanii #bepro

#bepro jak dołączyć?
Aby zostać uczestnikiem akcji wystarczy, że zakupisz Follysept oraz Follysol ( płyn do dezynfekcji powierzchni oraz płyn do dezynfekcji skóry i dłoni), a dostaniesz naklejkę #bepro. Jeśli tylko udekorujesz nią swoje drzwi salonu odrazu dołączysz do naszej kampanii i tym samym otrzymasz stały rabat na te produkty w wysokości 15 %.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *