LifeStyle PRODUKTY TRENDY

Sweet Lavender

Kolor fioletowy

Na myśl przychodzą mi słowa: elegancko, szlachetnie, zagadkowo. Podobno lubią otaczać się nim osoby uduchowione, polegające na intuicji, o artystycznych zdolnościach. Dla mnie wszystkie odcienie fioletu przywodzą na myśl wiosnę i lato, a głębokie odcienie tego koloru to całoroczne szaleństwo. Fiolety kojarzą się z krokusami, majowym bzem, który kocham , wrzosowiskami pełnymi lawendy albo jagodowym deserem, ale także kosmosem 😍

Fiolet jest kolorem bardzo twarzowym pasuje prawie do każdego typu urody. Oczywiście w odpowiednim dobranym odcieniu. Jest ciekawy i kobiecy. Świetnie prezentuje się w towarzystwie innych barw: granatu, bieli, czerni, żółci, zieleni, turkusu, beżu. Daje duże pole do eksperymentów zwłaszcza latem, kiedy nie boimy sie mieszać kolorów. Tego lata kolor lawendowy jest modny od stop, aż po czubek głowy.

Masz już swojej szafie ten kolor, jeśli nie to nic nie szkodzi. Zawsze możesz uzupełnić stylizację lawendowym manicure. SWEET LAVENDER z kolekcji Summer to strzał w dziesiątkę jako uzupełnienie zwiewnych stylizacji. Polecam również HYACINTH z kolekcji Summer i ULTRA VIOLET kolor roku 2018 z kolekcji TRUE COLORS.

 

 

Pochwal się zdjęciami w komentarzu i zainspiruj innych Swoim lawendowym szaleństwem.

 

 

 

 

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *