Bez kategorii PRODUKTY TRENDY

Jesień 2018

Jesień 🍁

Jak już wielokrotnie wspominałam to druga zaraz po wiośnie moja ulubiona pora roku. Przynosi lekkie ochłodzenie, ale także wspaniałe kolory. Bardziej przydymione, a zarazem głębsze odcienie niż latem. Oczywiście z każdym sezonem trendy, kolory powtarzają się z ubiegłym, bądź jeszcze wcześniejszym, ale mimo tego należy ten temat poruszyć. Chce Wam przedstawić krótkie przeglądy kolorów oraz trendów na nadchodzący sezon, które według mnie zostaną  w Waszej szafie na dłużej. Dziś zaczniemy od kolorów które urzekły moje serce. Opisy znajdują sie pod zdjęciami do danej barwy.
 Na pierwszy ogień idą moje ulubione kolory: będzie to głęboki granat oraz mocna szarość, która śmiało mogę powiedzieć, że jest ogromną konkurencją dla klasycznej czerni. Kolory te idealnie będą prezentowały się na takich tkaninach jak: satyna, aksamit czy wełna.

Bordo tym razem został nazwany przez instytut Pantone jako Red Pear, czyli czerwona gruszka. Jest kolorem soczystej głębi . Któż z Nas nie kocha bordo ?

W najnowszej kolekcji Folly Smart Casual nie mogło zabraknąć klasycznego bordo, Rumba Red to pierwsza propozycja marki na sezon 2018/2019 Dlaczego pierwsza? Ponieważ to nie koniec Naszych propozycji w tym roku.

Czerwień – Valliany Poppy ❤️ kolor kwitnących maków to propozycja dla osób odważnych, lubiących wyrazistość. Nasza propozycja to: High Risk Red, Chili Pepper, Formuła One z kolekcji Smart Casual i Flame Scarlet z kolekcji True Colors.

Kacała Paulina
Stylistka Wizerunku

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *